Hitit Gümrük Mobil Uygulamaları  Gizlilik Politikası
İşbu Gizlilik Politikası, Hitit Gümrük A.Ş. ‘e ait Hitit Gümrük Mobil Uygulamasına erişim sağlayacak kişilerin (Kullanıcıların) Mobil Uygulamayı cihazlarına yüklemesi ile birlikte yürürlüğe girmiş olacaktır.
İşbu Gizlilik Politikası Hitit Gümrük A.Ş. (Hitit Gümrük Mobil)’nin Mobil Uygulama kapsamındaki hizmetlerden Kullanıcıları yararlandırmak amacıyla Kullanıcılara ait bilgilerin; toplanması, kullanılması ve işlenmesine ilişkin hükümleri içermektedir. Hitit Gümrük Mobil işbu Gizlilik Politikası hükümlerini, dilediği zaman Mobil Uygulamasında yayınlamak suretiyle, tek taraflı olarak değiştirebilir. Hitit Gümrük Mobil’in değişiklik yaptığı Gizlilik Politikası hükümleri, iş bu Mobil Uygulamada yayınlandığı tarihte yürürlüğe girer.
Kullanıcıların Mobil Uygulamadan ayrılmak istemesi durumunda, uygulamayı kaldırması yeterli olacaktır.
1. Cihaz Bilgisi’ne Erişilmesi
Kullanıcılar Mobil Uygulamayı yüklediklerinde cihaz bilgisi (arama yapma ,IMEI bilgisi) ulaşılabilecektir. Mobil Uygulama kapsamında edinilecek bilgiler sunucularda kayıt altına alınmayacaktır.

Hitit Gümrük Mobil olarak Kullanıcının uygulama kullanım süreleri boyunca hiçbir kişisel verisi tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmamaktadır. Kullanıcıya ait uygulama içerisindeki bilgiler (tercihler) Kullanıcının tercihlerini sıfırlaması, uygulamayı kaldırması gibi aksiyonlar ile cihaz içerisinden silinebilir.
2.2 Bilgilerin Paylaşılması
Hitit Gümrük Mobil olarak Mobil Uygulama içerisindeki Kullanıcıya ait bilgilerin hiçbir şekilde tarafımıza ait veri depolama alanlarında tutulmadığı 1.1 Bilgilerin Kullanılması başlığında açıklanmıştır. İşbu başlığa dayanarak kayıt altında olmayan verilerin üçüncü taraflar ile paylaşılmayacaktır.
2. Kullanıcı İzinleri
Uygulamanın özelliklerinin cihaz ile uyumlu çalışabilmesi için Kullanıcı tarafından onaylanması gereken ve onaylanmadan alınmış izinlerdir.
2.1 Telefon İzni
Bu izin Kullanıcının cihazının durumunu almak için istenir.
2.5 Depolama İzni
Bu izin cihazın belleğinde uygulama içerisinde kullanılan ikonların ve uygulamaya ait veri tabanının saklanmasına olanak verir.
3. Uygulama Yaş Sınırı
Hitit Gümrük Mobil Uygulaması Google tarafından alınmış IARC Sertifikası sonuçlarına dayanarak Tüm Yaşlar için kullanılabilir vasfını almıştır.
4. Hizmet ve Gizlilik Koşulları
Hitit Gümrük Mobil’de Mobil Uygulama’da yer alan bilgilerde önceden bir bildirim yapmaksızın değişiklik yapma hakkına haizdir.


e-mail : info@hititgumruk.com